• Wpisów: 16
  • Średnio co: 77 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 00:56
  • Licznik odwiedzin: 2 146 / 1321 dni
 
tini07
 
stolessinka: Prawdziwe życie Martiny Stossel.
Martina Stossel gra główną aktorkę w Violetta.Świetnie śpiewa i tańczy. I pomysleć że około 1 rok temu nikt o niej nie słyszał. Nawet w swoim rodzinnym mieście nikt o niej nie słyszał.

Martina Stoessel urodziła się w Meksyku w 1997 roku. Jej rodzice są Argentyńczykami. Tata, Alejandro, jest znanym producentem od lat pracującym w branży rozrywkowej. Mama, Mariana Muzlera, była kiedyś modelką.
Gwiazda ma też brata o imieniu Francisco. Razem tworzą ciepłą, kochającą się rodziną. W przeszłości większość wieczorów spędzali razem, na spacerach, w kinie czy na tarasie. Teraz jednak nie mają na to czasu. Sukces serialu "Violetta" sprawił, że Martina stała się gościem w swoim własnym domu!
Dziewczyna już od dziecka myślała o tym, by zostać aktorką. Pomagali jej w tym rodzice, którzy zapisali ją na zajęcia z tańca. Potem Martina trafiła do kółka muzycznego, gdzie uczyła się śpiewać. Strasznie jej się tam spodobało. "Potrafiłam wrócić do domu, przebrać się w ciuchy mamy, umalować i śpiewać przez cały wieczór przed lustrem. Nigdy mi się to nie nudziło", wspomina gwiazda.

juegos-de-violetta-la-historia-continua-gratis.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego